De schijf van 10! van jong tot oud.
Jaarlijks volgen honderden beweegprofessionals dé opleiding die het veelzijdig bewegen op de kaart heeft gezet. Het zijn buurtsportcoaches uit heel Nederland, fysiotherapeuten van kinderen tot ouderen, gymleraren uit het VO/PO/SO en trainers/coaches uit alle takken van de topsport en breedte. Evenals professionals bij de Landmacht/Landmacht/Marine en in het MBO.
Ze werken allemaal vanuit een wetenschappelijke onderbouwing en aan de hand van duizenden praktijkvoorbeelden op het Athletic Skills Platform aan hun eigen beweegprogramma’s vanuit het Athletic Skills Model® en de Schijf van 10!® voor bewegen. Wat zijn hun ervaringen en waarom doen ze dit op deze manier? Je leest het hier.
Schrijf je in.
Klaar voor een rollercoaster aan inspiratie? Tijdens de ASM-instructeursopleidingen leer je via theorie en praktijk het ASM toe te passen voor jouw doelgroep. In Enschede, Zeist, Groningen, Amsterdam, Den Haag of op locatie bij jouw organisatie.
Fysiotherapeuten
Gymleraren
Trainers/Coaches
Buurtsportcoaches
Meer ..
Marc
Koninklijke Luchtmacht
“Met het ASM werken we aan fittere en gelukkigere militairen: het gaat ze makkelijker af en de invulling wordt anders en leuker.”
Joep
MBO Sport & Bewegen
“Dan zien ze dat daar een oneindigheid aan creativiteit in zit. Het is niet alleen dat het ASM wordt uitgedragen, het is ook dat je inzet op vernieuwing en een andere opzet van sportlessen.”
Manon
Sport(zorg)massage
“Je wordt er creatiever van en dat geeft je alles bij elkaar een andere kijk, absoluut. Bij een trauma van een enkelband bijvoorbeeld, kan een sportzorgmasseur veel meer doen dan alleen het protocol volgen.”
Berend
MBO Sport & Bewegen
Ik werkte al tijden op een manier waarbij breed motorisch opleiden centraal staat. Maar door de cursus ging ik van onbewust bekwaam naar bewust bekwaam.