Op donderdag 20 maart vindt in Houten de vakbeurs Sportaccommodaties plaats. Het is dé ontmoetingsplaats voor de sport in Nederland en wordt dan ook elk jaar druk bezocht. Het ASM en haar partners zijn er natuurlijk ook en gaan graag met je in gesprek over de toepassing van het ASM in jouw specifieke project. Toegang is gratis. Registreer je hier.
Ben je benieuwd naar het ontwerp van buitenruimtes zoals de Skills Garden®, de PLAYCE® gymzalen, de ASM-materialenlijn voor in de gymzalen of het opleiden van sport- en beweegprofessionals? Collega Martijn Postuma praat je graag bij op de beurs onder het genot van een kop koffie. Stuur hem een bericht via LinkedIn en jullie treffen elkaar in Houten.
Sowieso raden we je aan een kijkje te gaan nemen bij alle stands en je te laten inspireren. We kunnen je een bezoek aan de stands van onze partners Janssen-Fritsen, Sika-Pulastic en Kragten van harte aanbevelen. Ook daar krijg je een beeld van de toepassing van het ASM in sport- en beweegaccommodaties.
Stand 2.1.17
Skills Garden®; het ontwerp van de beweegvriendelijkste openbare ruimte.

Stand 2.2.24
PLAYCE® gymzalen + Sport- en spelmateriaal voor de leukste gymlessen.

Stand 2.4.22
PLAYCE® sportvloeren voor de gymles, fysiotherapie en fitness.

Gratis toegang
Toegang tot de beurs is gratis, maar vooraf aanmelden is noodzakelijk. Meer informatie over de vakbeurs tref je aan op hun website. Daar kun je je ook aanmelden voor deze dag.